Det britiske mesterskapet i snooker løper fra 23. november til 6. desember, da 128 spillere konkurrerer i Milton Keynes om det prestisjetunge trofeet. Ding Junhui var den forsvarende mesteren etter å ha beseiret Stephen Maguire i fjor, mens Ronnie O & Sosivan har sju rekorder. Express Sport vil få all handlingen dekket mens verdens nummer 1 Judd Trump tar imot to ganger vinner Neil Robertson i finalen.
Søndag 6. desember
FINAL: BESTE AV 19 RAMMER
Judd Trump mot Neil Robertson
Økter kl 13 og 19.
Lørdag 5. desember
[Semifinale, best av 11 bilder]
Zhou Yuelong 1-3 Neil Robertson
Judd Trump mot Lu Ning
Fredag 4. desember
[Kvartfinale - Best of 11 frames]
Zhou Yuelong 6-4 Jack Lisowski
Neil Robertson 6-2 Mark Selby
Judd Trump 6-4 Kyren Wilson
Lu Ning 6-4 Joe Perry
Fjerde runde
Torsdag 3. desember
Judd Trump 6-3 Ricky Walden
Xiao Guodong 4-6 Jack Lisowski
Graeme Dott 1-6 Kyren Wilson
Lu Ning 6-4 Pang Junxu
Onsdag 2. desember
Anthony McGill 4-6 Neil Robertson
Zhou Yuelong 6-2 John Higgins
Mark Selby 6-3 Barry Hawkins
Joe Perry 6-3 Jamie Jones
Tredje runde
Tirsdag 1. desember
Jack Lisowski 6-2 Xu Si
Mark Selby 6-2 Hossein Vafaei
Kyren Wilson 6-3 Kurt Maflin
Joe Perry 6-5 Joe O & apos; Connor
Ricky Walden 6-5 Mark Williams
Lu Ning 6-1 Elliot Slessor
Pang Junxu 6-5 Stephen Maguire
Jamie Jones 6-4 Alexander Ursenbacher
Mandag 30. november
David Grace 3-6 Xiao Guodon
Anthony McGill 6-1 Chen Zifan
Li Hang 2-6 Neil Robertson
Graeme Dott 6-2 Stuart Bingham
Zhou Yuelong 6-5 Chang Bingyu
Jak Jones 2-6 John Higgins
Robert Milkins 3-6 Barry Hawkins
Judd Trump 6-1 Liang Wenbo
Andre runde
Søndag 29. november
Jack Lisowski 6-2 Tian Pengfei
Liang Wenbo 6-3 Andy Hicks
Mark J Williams 6-2 Akani Songsermsawad
Mark Joyce 2-6 Kyren Wilson
Shaun Murphy 1-6 Elliot Slessor
Pang Junxu 6-4 Noppon Saengkham
Jordan Brown 4-6 Jamie Jones
Joe Perry 6-2 Igor Figueiredo
Graeme Dott 6-4 Mark King
Ricky Walden 6-2 Ashley Carty
Kurt Maflin 6-5 Jamie Clarke
Alexander Ursenbacher 6-5 Ronnie O & Sosivan
Joe O'Connor 6-3 Thepchaiya Un-Nooh
Mark Selby 6-1 Liam Highfield
Stuart Bingham 6-1 Andrew Higginson
Lu Ning 6-0 Matthew Selt
Lørdag 28. november
Oliver Lines 1-6 Xu Si
Chang Bingyu 6-5 Mark Allen
Jak Jones 6-2 Simon Lichtenberg
Gerard Greene 3-6 John Higgins
Michael Holt 4-6 Hossein Vafaei
David Gilbert 4-6 Robert Milkins
Barry Hawkins 6-1 Robbie Williams
Judd Trump 6-3 Dominic Dale
Ding Junhui 5-6 David Grace
Luca Brecel 5-6 Xiao Guodong
Lu Haotian 5-6 Anthony McGill
Chen Zifan 6-5 Yan Bingtao
Li Hang 6-3 Zhao Xintong
Chris Wakelin 1-6 Neil Robertson
Stephen Maguire 6-4 Stuart Carrington
Jimmy White 1-6 Zhou Yuelong
Første runde
Torsdag 26. november
Xiao Guodong 6-1 Brandon Sargeant
Tian Pengfei 6-0 Jamie O & apos; Neill
Mark Allen 6-1 Jamie Wilson
Liang Wenbo 6-3 Allan Taylor
Mark Joyce 6-1 Eden Sharav
Alexander Ursenbacher 6-3 Nigel Bond
Jack Lisowski 6-2 Farakh Ajaib
Matthew Selt 6-0 Amine Amiri
Lu Ning 6-4 Ken Doherty
Stuart Carrington 6-5 Barry Pinches
Anthony McGill 6-4 Steven Hallworth
Elliot Slessor 6-3 Mitchell Mann
Judd Trump 6-1 Paul S Davison
Kurt Maflin 6-3 Aaron Hill
Jimmy Robertson 5-6 Igor Figueiredo
Onsdag 25. november
Zhou Yuelong 6-1 Peter Devlin
Zhao Xintong 6-3 Rory McLeod
Luo Honghao 3-6 Dominic Dale
Sunny Akani 6-1 Kacper Filipiak
Stuart Bingham 6-2 Zak Surety
Noppon Saengkham 6-3 Peter Lines
Alan McManus 4-6 Jimmy White
Neil Robertson 6-0 Brian Ochoiski
Martin Gould 5-6 Jordan Brown
Joe Perry 6-0 Alex Borg
Andrew Higginson 6-5 James Cahill
Hossein Vafaei mot Billy Joe Castle
Mark Davis 4-6 Robbie Williams
Ali Carter 4-6 Ashley Carty
Joe O & apos; Connor 6-4 Duane Jones
Ronnie O & Sosivan 6-0 Leo Fernandez
UK Snooker Championship 2020: Ding Junhui er den forsvarende mesteren (Bilde: GETTY)Mandag 23. november
Ian Burns 4-6 David Grace
Anthony Hamilton mot Xu Si WALKOVER
Yan Bingtao 6-4 Sean Maddocks
Li Hang 6-3 Fraser Patrick
Mark Williams 6-0 Ben Hancorn
Tom Ford 4-6 Pang Junxu
Sam Craigie 4-6 Chang Bingyu
Scott Donaldson 3-6 Simon Lichtenberg
Mark Selby 6-4 Michael White
Graeme Dott 6-1 Zhao Jianbo
Martin O & apos; Donnell 5-6 Jamie Clarke
Ryan Day i How Jones WALKOVER
Daniel Wells 4-6 Gerard Greene
John Higgins 6-1 Fergal O & Bos
Barry Hawkins 6-1 Riley Parsons
Ben Woollaston 5-6 Andy Hicks
Tirsdag 24. november
Luca Brecel 6-2 Lei Peifan
Liam Highfield 6-3 Jackson Page
Lyu Haotian 6-4 Soheil Vahedi
Yuan SiJun 5-6 Chen Zifan
Stephen Maguire 6-1 Julian Boiko
Thepchaiya Un-Nooh 6-2 Lukas Kleckers
Michael Holt 6-4 Gao Yang
David Gilbert 6-3 Fan Zhengyi
Robert Milkins 6-4 Si Jiahui
Ricky Walden 6-0 Rod Lawler
Kyren Wilson 6-4 Ashley Hugill
Gary Wilson 4-6 Oliver Lines
Chris Wakelin 6-0 Louis Heathcote
Mark King 6-5 David Lilley
Shaun Murphy 6-5 Lee Walker
Matthew Stevens mot Jamie Jones WALKOVER
TV -dekning av det britiske mesterskapet 2020 finner sted på tvers av Eurosport og BBC.
Mange Sky Sports -abonnenter vil ha Eurosport inkludert i pakken. Non-Sky Sports-kunder kan registrere seg fra bare £ 4,99 per måned eller £ 39,99 for hele 12 måneder.
Du kan også registrere deg for Eurosport Player eller legge den til i Amazon Prime -abonnementet ditt.
Det meste av handlingen vil også bli sendt på BBC Two og BBC iPlayer, med noen kamper som skal vises på BBC One.